GT-96180-1818-T3-PP-view2
GT-96180-1818-T3-PP
DigiKeys produktnummer
1939-1034-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GT-96180-1818-T3-PP
Beskrivning
POE INJECTOR 18V 18W DESKTOP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Fältmittinsprutare 10/100/1000Mbit/s datahastighet
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GT-96180-1818-T3-PP Modeller
Kategori
Datahastighet
10/100/1000Mbit/s
Tillverkare
GlobTek, Inc.
Egenskaper
OCP, OVP, SCP
Serie
Arbetstemperatur
-10°C-40°C
Förpackning
Bulk
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Stationär dator
Typ
Fältmittinsprutare
Storlek/dimension
L 4,21" x B 2,17" x H 1,41" (107,0 x 55,0 x 35,7mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB, CE, EAC, ETL, PSE, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Antal portar
1
Standardnummer
60335-1; 60950-1; 62368-1
Spänning - utspänning
18V
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ström - utgång
1 A
Utgångskontakt
RJ45 (data, ström)
Effekt (Watt) - per port
18W