ESH1V0D350RA37A12001C
ESH1V0D350RA37A12001C
DigiKeys produktnummer
1939-ESH1V0D350RA37A12001C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESH1V0D350RA37A12001C
Beskrivning
NACS INLET CONNECTOR 1000VDC 350
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3,28' (1,00m) Strömsladd Svart SAE J3400 (NACS) till Kabel
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESH1V0D350RA37A12001C Modeller
Kategori
Antal ledare
3 ström, 2 signal
Tillverkare
GlobTek, Inc.
Skärmning
Oskärmad
Serie
Längd
3,28' (1,00m)
Förpackning
Bulk
Färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Spänningsvärde
1000V
Stil
Honkontakt till ledningar
Strömklassning (Ampere)
350A
1:a kontaktdonet
SAE J3400 (NACS)
Arbetstemperatur
-30°C-50°C