GEMB05-6K-85-OP-M12
DigiKeys produktnummer
6289-GEMB05-6K-85-OP-M12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GEMB05-6K-85-OP-M12
Beskrivning
W6K OP 300Lm 85mA 2,0W M12 5P M
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning White 1,96" (50,0mm) 24VDC Platt, diffuserat
Kategori
Spänning - källa
24VDC
Tillverkare
GENESI ELETTRONICA
Höljesmaterial
Aluminium (Al)
Serie
Nominell livslängd
100,000 Hours
Förpackning
Detaljhandelspaket
Termineringstyp
Kabel med kontaktdon (M12)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-50°C
Belysningsfärg
White
Ingångsskydd
IP65
Ljusflöde
300lm (typ)
Linstyp
Platt, diffuserat
Längd
1,96" (50,0mm)
Godkännande myndighet
CE, UKCA, UL
Effekt - märkt
2,0W