BF030-14A-B1-0200-0277-0600-LB
DigiKeys produktnummer
2073-BF030-14A-B1-0200-0277-0600-LBTR-ND - Remsa och spole (TR)
2073-BF030-14A-B1-0200-0277-0600-LBCT-ND - Remsbit (CT)
2073-BF030-14A-B1-0200-0277-0600-LBDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BF030-14A-B1-0200-0277-0600-LB
Beskrivning
14POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, S
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 14 positioner 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BF030-14A-B1-0200-0277-0600-LB Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,079" (2,00mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,079" (2,00mm)
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera
Radmellanrum - hopkoppling
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Strömklassning (Ampere)
2A per kontakt