BC057-18-A-A-0150-L-C
DigiKeys produktnummer
2073-BC057-18-A-A-0150-L-CTR-ND - Remsa och spole (TR)
2073-BC057-18-A-A-0150-L-CCT-ND - Remsbit (CT)
2073-BC057-18-A-A-0150-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BC057-18-A-A-0150-L-C
Beskrivning
18W,1.0MM PITCH PIN HDR,DIL, SMT
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 18 positioner 0,039" (1,00mm)
EDA-/CAD-modeller
BC057-18-A-A-0150-L-C Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,059" (1,50mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,122" (3,10mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Antal rader
2
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Radmellanrum - hopkoppling
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt