10-19-D-0152-C-4-08-4-T-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Ny produkt
19 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,984" (152,00mm)
10-19-D-0152-C-4-08-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-10-19-D-0152-C-4-08-4-T-HF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-19-D-0152-C-4-08-4-T-HF
Beskrivning
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 19 CO
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
19
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)