10-19-A-0203-C-4-08-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
19 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 7,992" (203,00mm)
10-19-A-0203-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-19-A-0203-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-19-A-0203-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 19 CONTACTS, A TY
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
7,992" (203,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)