10-14-D-0050-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-14-D-0050-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-14-D-0050-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 14 CONTACTS, D TY
Detaljerad beskrivning
14 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 1,969" (50,00mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
1,969" (50,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)