10-14-D-0030-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-14-D-0030-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-14-D-0030-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 14 CONTACTS, D TY
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 1,181" (30,00mm)
Kategori
Antal ledare
14
Tillverkare
GCT
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
1,181" (30,00mm)
Förpackning
Box
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)