10-13-D-0152-C-4-08-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
13 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,984" (152,00mm)
10-13-D-0152-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-13-D-0152-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-13-D-0152-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 13 CONTACTS, D TY
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
13
Tillverkare
GCT
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Förpackning
Box
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)