10-13-A-0050-C-4-08-4-T-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Ny produkt
13 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 1,969" (50,00mm)
10-13-A-0050-C-4-08-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-10-13-A-0050-C-4-08-4-T-HF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-13-A-0050-C-4-08-4-T-HF
Beskrivning
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 13 CO
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
1,969" (50,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)