10-09-A-0254-C-4-08-4-T-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
Molex
I lager: 0
Datablad
Molex
I lager: 964
Ny produkt
9 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
10-09-A-0254-C-4-08-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-10-09-A-0254-C-4-08-4-T-HF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-09-A-0254-C-4-08-4-T-HF
Beskrivning
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 9 CON
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
10,0" (254,0mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)