10-08-D-0152-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-08-D-0152-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-08-D-0152-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 8 CONTACTS, D TYP
Detaljerad beskrivning
8 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,984" (152,00mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)