10-07-A-0152-C-4-08-4-T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
7 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,984" (152,00mm)
10-07-A-0152-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-07-A-0152-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-07-A-0152-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 7 CONTACTS, A TYP
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
7
Tillverkare
GCT
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Förpackning
Box
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)