10-06-D-0203-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-06-D-0203-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-06-D-0203-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 6 CONTACTS, D TYP
Detaljerad beskrivning
6 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 7,992" (203,00mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
7,992" (203,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)