10-06-A-0101-C-4-08-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-10-06-A-0101-C-4-08-4-T-HF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-06-A-0101-C-4-08-4-T-HF
Beskrivning
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 6 CON
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 3,976" (101,00mm)
Kategori
Antal ledare
6
Tillverkare
GCT
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
3,976" (101,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)