10-05-D-0030-C-4-08-4-T | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 2073-10-05-D-0030-C-4-08-4-T-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 10-05-D-0030-C-4-08-4-T |
Beskrivning | 1MM PITCH FFC, 5 CONTACTS, D TYP |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 5 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 1,181" (30,00mm) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Antal ledare 5 |
Tillverkare GCT | Stigning 0,039" (1,00mm) |
Serie | Längd 1,181" (30,00mm) |
Förpackning Box | Längd - synliga ändar 0,157" (4,00mm) |