10-05-A-0050-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-05-A-0050-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-05-A-0050-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 5 CONTACTS, A TYP
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 1,969" (50,00mm)
Kategori
Antal ledare
5
Tillverkare
GCT
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
1,969" (50,00mm)
Förpackning
Box
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)