05-50-A-0228-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-50-A-0228-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-50-A-0228-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 50
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 8,980" (228,09mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
8,980" (228,09mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)