05-50-A-0152-A-4-06-4-T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 450
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Molex
I lager: 450
Würth Elektronik
I lager: 367
50 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
05-50-A-0152-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-50-A-0152-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-50-A-0152-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 5.98"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)