05-45-D-0177-A-4-06-4-T-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Ny produkt
45 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 6,969" (177,00mm)
05-45-D-0177-A-4-06-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-05-45-D-0177-A-4-06-4-T-HF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-45-D-0177-A-4-06-4-T-HF
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 45
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
6,969" (177,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)