05-40-D-0254-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-40-D-0254-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-40-D-0254-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 40
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
Kategori
Antal ledare
40
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
10,0" (254,0mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)