05-40-A-0050-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-40-A-0050-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-40-A-0050-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 1.97"
Detaljerad beskrivning
40 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
1,969" (50,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)