05-34-D-0050-A-4-06-4-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Ny produkt
34 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
05-34-D-0050-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-34-D-0050-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-34-D-0050-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 34
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
1,969" (50,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)