05-34-A-0304-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-34-A-0304-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-34-A-0304-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 34POS 0.5MM 11"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
34 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 11,9" (302,3mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
11,9" (302,3mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)