05-34-A-0203-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
34 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
05-34-A-0203-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-34-A-0203-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-34-A-0203-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 34POS 0.5MM 7.99"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
34
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
7,992" (203,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)