05-33-D-0254-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 488
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Molex
I lager: 0
Molex
33 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
05-33-D-0254-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-33-D-0254-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-33-D-0254-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 33POS 0.5MM 10"
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
33
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
10,0" (254,0mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)