05-33-A-0203-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-33-A-0203-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-33-A-0203-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 33
Detaljerad beskrivning
33 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
Kategori
Antal ledare
33
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
7,992" (203,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)