05-32-D-0279-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
32 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 11,0" (279,4mm)
05-32-D-0279-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-32-D-0279-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-32-D-0279-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 32POS 0.5MM 11"
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
11,0" (279,4mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)