05-31-D-0076-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för 05-31-D-0076-A-4-06-4-T är inte tillgänglig
05-31-D-0076-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-31-D-0076-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-31-D-0076-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 31POS 0.5MM 2.99"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
31 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 2,992" (76,00mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
2,992" (76,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)