05-31-A-0304-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Molex
Molex
Bilden för 05-31-A-0304-A-4-06-4-T är inte tillgänglig
05-31-A-0304-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-31-A-0304-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-31-A-0304-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 31POS 0.5MM 12"
Detaljerad beskrivning
31 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 12,0" (304,8mm)
Kategori
Antal ledare
31
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
12,0" (304,8mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)