05-30-D-0127-A-4-06-4-T-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 500
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 226
Datablad
Molex
I lager: 161
Molex
I lager: 0
I lager: 432
I lager: 494
I lager: 0
Samtec Inc.
Ny produkt
30 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
05-30-D-0127-A-4-06-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-05-30-D-0127-A-4-06-4-T-HF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-30-D-0127-A-4-06-4-T-HF
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 30
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
30
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
5,000" (127,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)