05-29-A-0127-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Molex
Molex
Bilden för 05-29-A-0127-A-4-06-4-T är inte tillgänglig
05-29-A-0127-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-29-A-0127-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-29-A-0127-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 29POS 0.5MM 5"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
29 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
5,000" (127,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)