05-29-A-0101-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Bilden för 05-29-A-0101-A-4-06-4-T är inte tillgänglig
05-29-A-0101-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-29-A-0101-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-29-A-0101-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 29POS 0.5MM 3.98"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
29 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Kategori
Antal ledare
29
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
3,976" (101,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)