05-26-A-0076-A-4-06-4-T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
26 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 2,992" (76,00mm)
05-26-A-0076-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-26-A-0076-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-26-A-0076-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 26POS 0.5MM 2.99"
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
2,992" (76,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)