05-24-D-0101-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-24-D-0101-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-24-D-0101-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 24
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Kategori
Antal ledare
24
Tillverkare
GCT
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
3,976" (101,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)