05-21-D-0254-A-4-06-4-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Molex
Molex
Ny produkt
21 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
05-21-D-0254-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-21-D-0254-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-21-D-0254-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 21
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
10,0" (254,0mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)