05-20-D-0304-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-20-D-0304-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-20-D-0304-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 20
Detaljerad beskrivning
20 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 12,0" (304,8mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
12,0" (304,8mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)