05-20-D-0076-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-20-D-0076-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-20-D-0076-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 2.99"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 2,992" (76,00mm)
Kategori
Antal ledare
20
Tillverkare
GCT
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
2,992" (76,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)