05-19-D-0152-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Bilden för 05-19-D-0152-A-4-06-4-T är inte tillgänglig
05-19-D-0152-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-19-D-0152-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-19-D-0152-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 19POS 0.5MM 5.98"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
Kategori
Antal ledare
19
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)