05-19-A-0030-A-4-06-4-T-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Ny produkt
19 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 1,181" (30,00mm)
05-19-A-0030-A-4-06-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-05-19-A-0030-A-4-06-4-T-HF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-19-A-0030-A-4-06-4-T-HF
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 19
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
19
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
1,181" (30,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)