05-18-A-0030-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
18 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 1,181" (30,00mm)
05-18-A-0030-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-18-A-0030-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-18-A-0030-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 1.18"
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
1,181" (30,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)