05-16-A-0127-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-16-A-0127-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-16-A-0127-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 16
Detaljerad beskrivning
16 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
5,000" (127,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)