05-14-A-0177-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
14 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 6,969" (177,00mm)
05-14-A-0177-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-14-A-0177-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-14-A-0177-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 14POS 0.5MM 6.97"
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
6,969" (177,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)