05-12-A-0254-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-12-A-0254-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-12-A-0254-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 12
Detaljerad beskrivning
12 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
10,0" (254,0mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)