05-11-D-0127-A-4-06-4-T-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Molex
I lager: 872
Molex
Ny produkt
11 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
05-11-D-0127-A-4-06-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-05-11-D-0127-A-4-06-4-T-HF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-11-D-0127-A-4-06-4-T-HF
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 11
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
5,000" (127,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)