05-11-D-0101-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
11 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
05-11-D-0101-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-11-D-0101-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-11-D-0101-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 11POS 0.5MM 3.98"
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
3,976" (101,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)