05-10-D-0127-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 400
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Molex
I lager: 258
Molex
I lager: 0
I lager: 341
Samtec Inc.
10 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
05-10-D-0127-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-10-D-0127-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-10-D-0127-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 5"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
10
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
5,000" (127,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)