05-08-D-0254-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-08-D-0254-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-08-D-0254-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 8POS 0.5MM 10"
Detaljerad beskrivning
8 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
10,0" (254,0mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)