05-08-A-0228-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
8 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 8,976" (228,00mm)
05-08-A-0228-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-08-A-0228-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-08-A-0228-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 8POS 0.5MM 8.98"
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
8,976" (228,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)